BEN SÖYLERSEM SAHNEYE ÇIKAR!

Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar, kızının sahneleri bırakmasını istemediğini belirterek, 'Ben istersem, sözümü dinler ve sahneye çıkar' dedi.

Magazin

BEN SÖYLERSEM SAHNEYE ÇIKAR! Ünlü sanatçı Hülya Avşar, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir basın toplantısı yaparak sahneleri bıraktığını açıklamıştı. Avşar, bu sözünü halen tutuyor. Ancak uzun yıllar kızı Hülya Avşar'ı sahnelere hazırlayan, kıyafetinden her türlü şarkı seçimine kadar işlerini yürüten Avşar'ın annesi Emral Avşar, Hülya Avşar'ın yeniden sahnelere döneceğini söyledi.

Hürriyet'e özel bir açıklama yapan anne Avşar, 'Kızımın sahneleri bırakmasını ben istemiyorum. Bırakmayacak, o benim kızımsa, bu sözümü tutacaktır. Yalnız özel gecelere ve özel konserlere çıkacak. Bunu ben özellikle istiyorum ve bu sözümden çıkmayacağını biliyorum. Benimle birlikte onun hayranları da istiyor. Tarkan gibi bir sanatçıyı bile bıktırdılar. Hülya Avşar sahneyi bırakmayacak' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: