'BENDEN NEFRET EDİYORLARDI'

Yaprak Dökümü’ndeki Ceyda rolü yüzünden bir dönem insanların kendisine garip tepkiler verdiğini söyleyen Başak Sayan, şimdi durumun değiştiğini anlattı...

Magazin

'BENDEN NEFRET EDİYORLARDI' Yaprak Dökümü dizisinde Ceyda'yı oynayan Başak Sayan, Ceyda'nın çizdiği 'kötü kadın' portresi nedeniyle sokakta karşılaştığı insanlardan ilginç tepkiler aldığını söyledi. İnsanların dizi karakteriyle kendisini özdeşleştirerek yaptıkları bu tepkileri Sayan, Ceyda'nın anne olmasıyla da bu tepkilerden bir nebze sıyrılmış.

Televizyon gazetesinin haberine göre, Berna Laçin'in sunduğu 'Kadın Olmak' programına konuk olan Başak Sayan, 'Ben aslında eğlenceli bir insanım ama dizide hep ağlak bir durumdaydım. Bir dönem bana gelen tepkileri anlatsam inanamazsınız. Beni o insan olarak algılıyorlar. Ancak bu sene o tepkiler yumuşadı. 'Vah vah senin halin ne olacak kızım' diyorlar. Geçen sene nefret ediyorlardı, bu sene acıyorlar. 'Yazık kadına hamileydi, anne oldu' diyorlar. Gerçekten enteresan bir şekilde kadının içindeki iyi niyet ve iyi duygular ortaya çıktı. Anne olunca böyle oluyor galiba insan' diye konuştu.

Bebek 12 saat önce doğmuş

Başak Sayan, dizide rol gereği yaşadığı annelikten sonra çocuk sahibi olmanın ne kadar zor bir şey olduğunu anladığını söyleyerek 'Evlenip çocuk yapıp boşanmak istemiyorum. O yüzden doğru tercihi yapıp ondan sonra evlenmek istiyorum. Çünkü çocuk sahibi olduktan sonra o çocuğun hem anneye hem de babaya ihtiyacı var. Ciddi bir sorumluluk' dedi.

Bu arada Başak Sayan dizideki ilginç bir ayrıntıya da dikkat çekti. Sayan, Yaprak Dökümü'nde Oğuz ve Ceyda'nın bebeği rolünde yer alan bebeğin doğduktan 12 saat sonra sete getirildiğini ve kamera karşısına geçtiğini kaydetti.

H2
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: