BENGÜ: ACISINI UNUTTU DEDİLER AMA...

Düzce' de sahneye çıkan şarkıcı Bengü, çok zor günler geçirdiğini belirterek, "Kaza beni melekler korudu. Meleklerin sayesinde kurtuldum. Sizlerin de omuzlarından melek eksik olmasın" dedi.

Magazin

BENGÜ: ACISINI UNUTTU DEDİLER AMA... Düzce Limanı'nda sahneye çıkan Bengü, liman alanını dolduran 25 bin kişiyi coşturdu. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Bengü, söylediği hareketli parçalarla izleyenleri coşturdu.

Geçirdiği trafik kazasından sonra zor günler geçirdiğini belirten Bengü, şöyle dedi: "Kazadan sonra beni meleklerin koruduğuna inanıyorum. Melekler sayesinde kurtuldum. Sizlerin de omuzlarından melek eksik olmasın. Benim için en büyük ilaç burada olmak. Çok zor zamanlar geçirdim, çok zor 20 gün atlattım. Burada olmak merhem gibi geldi. Vücudumda birçok yara var. Benim için 'Kendini sahnelere atıp acısını unuttu' denildi. Öyle bir şey yok. İçimdeki acı her zaman kalacak. Vücudumdaki yaralar zamanla iyileşecek ama burada olmazsam, bu gücü almazsam çok zor iyileşirdim. Şarkı söylemek istiyorum."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: