Bengü: Bikini korkum yok!

Pop müziğinin sevilen ismi Bengü önceki akşam İstanbul'da konser verdi. hissettiğin yerde kıyafete mecburen para veriyorsunuz" dedi.

Magazin

Bengü: Bikini korkum yok! Sahneye mini eteği ve sırt dekolteli bir kıyafet ile çıkmaya hazırlanan Bengü, "Bu kıyafetimi daha önce giymiştim, devir ekonomi devri artık. Ben tutumlu bir insanım her zaman" dedi. Sahne kıyafetleri için servet harcayan sanatçılara değinen Bengü, "Aslında özenmek iyi, bende özeniyorum. Sahnede iyi görünmek sanatçılar için önemli, en iyi hissettiğin yerde kıyafete mecburen para veriyorsunuz" dedi.

Aman aman beni bu konulara dahil etmeyin!

Fatih Ürek'in geçtiğimiz günlerde yaptığı, "20 Bin TL'ye gözlük almak kerizliktir" sözünü hatırlatan gazetecilere yanıt veren popçu, "Çok doğru söylemiş, kim almış" dedi. Bülent Ersoy'un daha önce alışverişlerini örnek gösteren gazetecilere şaşkınlıkla bakan sanatçı, "Aman aman beni onunla bu konulara sokmayın sakın" dedi. Yaz aylarında Çeşme ve Bodrum sahillerinde olacak olan Bengü, "Denize her zaman girerim, benim selülit ve bikini korkum yok" diyerek iddialı bir açıklama yaptı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: