Bengü ilk kez anlattı: “Ağladım tepindim acıdan”

Taze anne Bengü, 1-7 Ekim Emzirme Haftası'nda emziren annelere destek olmak adına sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Güzel şarkıcı, kızı Zeynep'le fotoğrafını Instagram'a yükleyerek altına kendi yaşadıklarını yazdı.

Magazin

Bengü ilk kez anlattı: “Ağladım tepindim acıdan” 2 ay önce kızı Zeynep'i kucağına alan Bengü, 1-7 Ekim Emzirme Haftası'nda emziren annelere destek olmak adına sosyal medya hesabından kızıyla bir fotoğrafını paylaştı. Altına da yaşadığı zorluklardan yola çıkarak annelere destek verdiği bir mesaj yayınladı.


Bengü'den Fahriye Evcen'e destek!

Bengü'den Fahriye Evcen'e destek!İşte Bengü'nün o mesajı:

“Bu hafta emzirme haftası… Benim de bebeğimi böyle omzuma yatırıp derin bir nefes alıp şükrettiğim günlerden biri bugün… Doğuma hazırlanırken birçok detayı okuyup, araştırıp öğrenen ben; emzirmenin önemini altın harflerle manşetime yazarken, bu kadar zorlu bir yola gireceğimi bilmiyordum… Beni takip eden anneler az çok neler atlattığımı tahmin ediyordur… Hepsini ben de yaşadım; yaralar oldum, ağladım, tepindim acıdan… Pes etmemeliyim dedim, etrafı, söylenenleri, kötü insanları, herkesi bir kenara atıp bebeğimle kurduğum bağı büyütüp; o zorlu süreçten geçiverdim…

Uzun uzun yazabilsem keşke ama sanırım emzirmeyle de ilgili bir kısa video çekip anlatmalıyım… İkinci ayımızı doldurmaya bir gün kala, iyi ki pes etmeyip devam etmişim diyorum… İlk günlerde damla damla gelen sütü moral bozmak yerine ha gayret diye emekle bugünlere getirmişim… Bu yolda yanımda olan herkese ve de bebeğime teşekkür ederim… Tabii ki süt gelmeyebilir; tabii ki her annenin hikayesi farklıdır ve tabii ki her şeyin çaresi var… Ama eğer imkanınız varsa, pes etmeyin… Hayatım böyle mi geçecek demeyin… Ağrı, sızı, gözyaşları hepsi diniyor ve geçiyor…

Emziren emzirmeyen tüm güzel kalpli annelerin alnından öpüyorum. Emzirme haftamız kutlu olsun… Allah tüm evlatları korusun…"

Bengü paylaştı! İşte Zeynep bebek!

Bengü paylaştı! İşte Zeynep bebek!Bengü'nün annelik sevinci!

Bengü'nün annelik sevinci!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: