Bengü ve Selim Selimoğlu boşanıyor mu?

Söylemezem Olmaz'da Bengü'nün 15 gün önce evlendiği eşi Selim Selimoğlu'ndan boşanacağı iddia edildi. Hemen telefonla yayına bağlanan Bengü iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Magazin

Bengü ve Selim Selimoğlu boşanıyor mu? Ünlü şarkıcı Bengü ile Selim Selimoğlu, 29 Ağustos'ta evlenmişti. Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucularından Bircan Bali bu sabah çarpıcı bir iddiadan bahsetti. Bengü'nün çok yakın bir komşusundan haber aldığını söyleyen Bircan Bali, "ünlü çiftin boşanacakları konuşuluyor" dedi.

Bengü'nün düğün sonrası ilk konseri!

Bengü'nün düğün sonrası ilk konseri!BENGÜ HEMEN YAYINA BAĞLADI!

İddialar üzerine Bengü hemen telefonla canlı yayına bağladı. İddiaların doğru olmadığını söyleyen Bengü, "Evleneni daha 15 gün oldu. Nasıl böyle şeyler konuşulabiliyor" dedi.

Bengü, "Aramızda asla bir ses yükseltmesi ve kavga hiç bir şekilde geçmedi. Bunun konuşulması bile o kadar üzücü ki... Bizim ailelerimiz var biz yeni evli bir çiftiz, alt yazıda o yazının görünmesi bile bu dünyada olmayan insanların kalbine indiriyor" dedi.

Bengü'nün düğününde şıklık yarışı!

Bengü'nün düğününde şıklık yarışı!Bengü, Selim Selimoğlu ile evlendi! İşte düğünden çok özel kareler...

Bengü, Selim Selimoğlu ile evlendi! İşte düğünden çok özel kareler...Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: