Bengü'den evlilik yıl dönümüne özel paylaşım

Şimdilerde ikinci kez anne olmak için gün sayan Bengü, eşi Selim Selimoğlu ile evliliklerinin üçüncü yılını kutladı. Düğün fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, gönderisine romantik bir not düşmeyi ihmal etmedi.

Magazin

Bengü'den evlilik yıl dönümüne özel paylaşım 2018 yılında iş insanı Selim Selimoğlu ile evlenen, 2019 yılında ise ilk çocukları Zeynep'i kucağına alan şarkıcı Bengü, yakın zamanda ikinci çocuklarını kucağına alacak olmanın heyecanını yaşıyor. Evliliklerinde 3. yıllarını dolduran şarkıcı, sosyal medya hesabından mutluluğunu dile getiren bir paylaşımda bulundu.


Düğün fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan 42 yaşındaki şarkıcı, gönderisinde şu ifadeleri kullandı:
Her geçen gün bir kez daha "İyi ki sen..." dediğim hayat arkadaşım, kocacığım... Artık dört kişi oturacağımız soframızdan huzur, neşe ve aşk eksik olmasın. Hep birlikte, aşkla nicelerine...


YORUM YAĞDI

Paylaşımıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Bengü'nün düğün fotoğraflarına; Özlem Ada Şahin, Bilal Sonses ve Asuman Dabak gibi ünlü isimler yorum yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: