BENGÜ'DEN İLGİNÇ BENZETME!

Bengü, Yeni bir sanatçı çıktığında sesini genelde birine benzetirler. Benim de sesimi ilk çıktığımda Serdar Ortaça benzetiyorlardı.dedi.

Magazin

BENGÜ'DEN İLGİNÇ BENZETME! Slow şarkıları kendine daha çok yakıştırdığını belirten Bengü, dinleyicilerim de, ekibim de benimle aynı görüşteler dedi. 1 1,5 ay sonra 10 şarkıdan oluşan yepyeni bir albüm hazırlığında
olan ve albümün stüdyo çalışmalarını sürdüren Bengü, yeni albümünde Şehrazat, Soner Sarıkabadayı, Ozan Çolakoğlu, Volga Tamöz, Erhan Bayrak gibi önemli isimlerle çalıştığını ve birbirinden güzel şarkılar ve slow parçaların yeni albümünde yer aldığını söyledi.

Aşkı tanımlamak zordur. O nedenle şarkıları aşkı ifade eden en önemli sembollerden biri olarak görüyorum. Bütün tepkilerimizi şarkılar sayesinde aşkla dolu yaşıyoruz. O yüzden de duygusal şarkılarda aşkın parmak izi var diye düşünüyorum.

Bengü ; İnsanları bazı hareketli şarkılarımda bile ağlatabiliyorum. Korkma Kalbimde yapımcım Erol Köse beni ağlayarak aramıştı, bu ne kadar duygusal bir şarkı diye. Şarkılarımda genelde hüzün var. Bu durum hem denk düşüyor hem de ben öyle seçiyorum diyebilirim. Slow şarkılarla insanların duygularına dokunmak çok güzel. Ben de geçmişten bugüne baktığımda ağırlıklı olarak duygusal ve derinden yaralı aşk şarkıları söylediğimi görüyorum. dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: