Bengü'den sosyal medya cevabı!

7 aylık hamile olan şarkıcı Bengü, önceki gün Etiler'deydi. Bir kuaförden çıkarken görüntülenen Bengü, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Magazin

Bengü'den sosyal medya cevabı! 7 aylık hamile olan ve doğacak kızına Zeynep adını vereceğini açıklayan Bengü, geçtiğimiz günlerde '20 bakıcı ile görüştü' haberleriyle gündeme gelmişti. Güzel şarkıcı konu hakkında açıklamalarda bulundu. Kızı Zeynep'i kendi büyütmek istediğini söyleyen güzel şarkıcı, "Yardımcı gerekirse tabii ki düşünürüz" dedi.

Bengü'ye eşinden büyük sürpriz!

Bengü'ye eşinden büyük sürpriz!Anne olduktan sonra da mesleğine devam edeceğini belirten Bengü, “Ağustosta, eylülde konserlerim var. Onlara da çıkacağım, normal çalışma hayatıma devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in oğulları Karan'a doğmadan Instagram hesabı açması hatırlatılınca ise başarı şarkıcı, kızına sosyal medya hesabı açıp açmayacağı konusunda gelen soruyuda cevapladı. Bengü, "Ben kızıma sosyal medyada hesap açmayı düşünmüyorum" diyerek konuyu kapattı.

Bengü'nün

Bengü'nün "Zeynep" heyecanı!Bengü: 5 kilo aldım!

Bengü: 5 kilo aldım!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: