BENGÜ'NÜN 10 SIRRI!

İşte Bengü'nün 10 sırrı..

Magazin

BENGÜ'NÜN 10 SIRRI! 1- Kadınlar, belli etmeseler de kıskanç varlıklardır. Seven kadın, mutlaka kıskanır. Kıskanmadığını iddia eden, ya sevmiyordur ya da güçlü olma kaygısıyla kıskançlık duygusunu reddediyordur.

2- Bir kadın, sevdiği erkeğin başka bir kadını fiziksel olarak arzulamasından çok, o kadına âşık olmasından korkar. Çünkü fiziksel çekim anlık bir duygudur; aşk ise geri dönüşü mümkün olmayan, daha yoğun bir duygudur. Bu yüzden başka bir kadına âşık olacağınız düşüncesi, bizi ölesiye korkutur.

3- Birkaç kadın bir araya geldiğinde, sadece dedikodu yapar. Hatta bazılarımızın nefes almadan, saatlerce dedikodu yaptığı görülmüştür. işte bu yüzden bir erkek, bir sürü kadın tarafından çekiştirilmektense borsada kaybetmeyi tercih edebilir!

4- Olduğu gibi görünmeyen, göründüğü gibi olmayan ve hava atmanın dayanılmaz hafifliğine kapılan erkekler bize çok itici gelir. Bir erkek, her koşulda özünü koruyabilmeli ve kendisinden beklenen biçimde hareket etmelidir.

5- Akıllı bir kadın, aldatıldığını hissettiğinde fırtınalar koparmak yerine önce izlerin peşine düşer. Elinde kanıtlar olduğunda da her şeyi kabullenip sessizce oturmak yerine, kendi yoluna gitmeyi tercih eder. Böyle davranmayan kadınların, aklından ve sevgisinden şüphe etmek gerekir.

5- Akıllı bir kadın, aldatıldığını hissettiğinde fırtınalar koparmak yerine önce izlerin peşine düşer. Elinde kanıtlar olduğunda da her şeyi kabullenip sessizce oturmak yerine, kendi yoluna gitmeyi tercih eder. Böyle davranmayan kadınların, aklından ve sevgisinden şüphe etmek gerekir.

6- Çoğu kadın, ilk gençlik yıllarından itibaren gelinlik ve evlilik düşleriyle yaşamaya başlar. Sevdiğimiz bir erkek evlilikten bahset- tiğinde, ilişkimizin ciddi olduğunu düşünüp çok mutlu oluruz. Ancak evlilikte yıllar geçirdikten sonra daha az ciddiye alınmaya başladığımızı fark edersek, bunalıma girip bekâr arkadaşlarımıza özenebiliriz. Mutlu bir evliliğinizin olmasını istiyorsanız, sevdiğiniz kişiye ilk günkü kadar özenle yaklaşın.

7- Bir erkeğe âşık olduğumuzda, dünya o erkeğin ekseni etrafında dönmeye başlar. Ancak zaman geçince, aklımız o pembe dünyadan uzaklaşmaya, ayaklarımız yere basmaya başlar. işte o zaman iyi bir âşık olmanızdan çok, iyi bir dost olmanız önem kazanır.

8- Aşırı nezaket, ilgi ve şefkat gösterileri, düşündüğünüz kadar hoşumuza gitmez. Çok fazla ilgiden ve yapmacık hareketlerden çabuk sıkılırız. Samimi olan, küçük ama içten jestler yapan bir erkek, bizim için daha makbuldür.

9- Kadınların dürüst ve efendi erkeklerden hoşlandıkları, serseri ve rol kesen erkeklere âşık olduğu düşüncesi tam bir yalandır. Bir erkek; aptalca şovlar yapmadığı, sahteliğe sığınmadığı sürece tam puan alır.

10- Erkekler ve kadınlar, ayrı dünyaların insanlarıdır. Aynı şekilde düşünüp, hareket etmeleri biyolojik ve hormonal olarak mümkün değildir. Önemli olan, ortak müşterekte buluşabilmektir. Bu gerçeği kavrayan erkekler, kadınlar tarafından çok sevilir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: