Bengü'nün hayalleri gerçek oldu!

Geçtiğimiz günlerde Selim Selimoğlu ile nişanlanan Bengü, Este Cerrahi’nin açılışına katıldı.

Magazin

Bengü'nün hayalleri gerçek oldu! Geçtiğimiz günlerde Selim Selimoğlu ile nişanlanan yeni gelin Bengü, Alp Aslan ve Sevda Aslan’ın sahibi olduğu, Hakan Akkaya’nın açılışını yaptığı Este Cerrahi’ nin açılışına katıldı. Nişanlandıktan sonra katıldığı ilk davet olan açılışta, Bengü estetikle alakalı doğallıktan yana olduğunu, botoksu tercih etmediğini, botoksu olmadığını ve genelde kişisel bakımı tercih ettiğini söyledi.

Bengü, nişanla alakalı ise "Eşimin zeybek oynamasını hep hayal etmiştim. Bu hayalimi Selim ile gerçekleştirdim. Türk geleneklerine özgü bir nişan gerçekleştirdik. Hem kız isteme hem de nişan bir arada oldu. Selim’in kahvesine deniz tuzu ve bal koydum" dedi.

Yaz sonuna doğru Selim Selimoğlu ile nikâh masasına oturacağını belirten Bengü, "Sanırım 3 tane gelinlik giyeceğim. After party gelinliğim tabii ki Hakan Akkaya’dan olacak" açıklamasını yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: