Bengü'nün telefonundaki o ayrıntı dikkatlerden kaçmadı!

Ünlü şarkıcı Bengü, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme'de kuaförden çıkarken görüntülendi. Bir arkadaşının doğum gününe gittiğini belirten ünlü şarkıcının telefonundaki ekran görüntüsü dikkatlerden kaçmadı.

Magazin

Bengü'nün telefonundaki o ayrıntı dikkatlerden kaçmadı! Kuaför çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan Bengü, çok sevdiği bir arkadaşının doğum gününe gittiğini belirtirken, 'Geçmiş olsun' şarkısını kliplendireceğini söyleyerek; "başarabilirsek karlı bir havada çekmeyi planlıyoruz. İnşallah 14 Şubat Sevgililer Gününe yetişir" dedi.

Bengü ve sevgilisinin zor anları!

Bengü ve sevgilisinin zor anları!"Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Gününün sizin için anlamı nedir?" sorusunu cevaplayan ünlü şarkıcı; ‘Uzun bir süre hiçbir şey ifade etmiyordu benim için ama bu sene ilk defa bir anlamı var' dedi. 'Hediye bekliyor musunuz? sorusunu da cevaplayan Bengü 'En önemlisi birbirini düşünmek. Huzur olsun, kavga, gürültü olmasın yeterli bence. Hediyeye de gerek yok'

Bengü'nün gelinlik umudu!

Bengü'nün gelinlik umudu!Sevgilisi Selim Selimoğlu ile 'evleniyor' haberine de açıklık getiren Ünlü şarkıcı; 'Belli bir tarih yok, Selim ile biz 9 aydır güzel bir ilişki yaşıyoruz. İnşallah sonu öyle güzel mutlulukla biter’


Bengü’nün telefonunda sevgilisi ile çekilmiş fotoğrafının ekran görüntüsü olması dikkatlerden kaçmadı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: