BENGÜ'YE 'YILIN EN HAS ALBÜMÜ'

Kadir Has Üniversitesi öğrencileri, '2009 Yılının En Has İsimleri'ni önceki gün okulun Cibali Kampüsü'nde düzenlenen bir törenle ödüllendirdi.

Magazin

BENGÜ'YE 'YILIN EN HAS ALBÜMÜ' Törende Serhan Yavaş; 'Yılın En Has Erkek Oyuncusu', Bengü ise 'Yılın En Has Albümü' ödülünü aldı. atv'de yayınlanan 'Unutulmaz' adlı dizide 'Harun' karakterini canlandıran Serhan Yavaş; aynı kategoride yarıştığı Tuncel Kurtiz, Kenan İmirzalıoğlu ve Şafak Sezer gibi isimleri geride bırakarak oyunculuk kariyerinin ilk ödülünü almış oldu.

Geçtiğimiz yıl çıkardığı 'İki Melek' adlı albümüyle beğeni toplayan ve bu ay içinde beşinci kez ödül alan Bengü ise şöyle konuştu:

BENİ KAMÇILIYOR

"Geçen sene o kadar çok çalıştık ki, şimdi bunun karşılığını alıyoruz. Alkışlanmak, ödüle layık görülmek çok güzel. Beni inanılmaz kamçılıyor. Daha iyilerini üretmek için motive ediyor." Bengü, Mayıs'ta üniversite festivalleri kapsamında çeşitli illerde 15 konser vereceğini de sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: