'BENİ ARAMA'

Canlı yayında cep telefonu çalan Ersoy, bakın neler yaptı...

Magazin

'BENİ ARAMA' Popstar Alaturka yarışmasının yeni sezonu dün akşam Star TV ekranlarında yayınlandı. Hem stüdyoda hem de formatta bazı değişikliklerin yapıldığı yarışma programına yine Bülent Ersoy damga vurdu.

Televizyon gazetesinin haberine göre, Pembe renkli telefonu canlı yayında açık bırakan Bülent Ersoy, telefonunun bir anda çalması ile şaşırdı. Ersoy, 'Beni arıyorlar. Bu kim beni arayan acaba' diye konuşan Bülent Ersoy, görünmez numara olduğu için kimin aradığını öğrenemedi.

Ersoy, telefonunun ikinci kez çalması üzerine ise, 'Ayol manyak canlı yayındayım' diyerek, Star TV ekranlarından kendisini arayan kişiye 'beni arama' mesajı gönderdi.

Sunucu Osmantan Erkır, Ersoy'a telefonu açıp arayan kişiye yayında olduğunu söylemesini istedi. Ancak bunu farklı algılayan Ersoy, telefonu açmadan canlı yayında kameralar aracılığı ile kendisini arayan kişiye aramaması mesajını gönderdi.

Israrla telefonu açıp yayında olduğunu söylemesi tavsiye edilen Ersoy, bunu anlamayarak başka bir kameraya dönüp, 'Hangisine söyleyim, yayındayım arama' dedi. Ersoy'un bu şaşkın anları stüdyoda gülüşmelere yolaçarken, kimin aradığı da izleyenleri meraklandırdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: