'BENİ ARASINLAR!'

'Şeytanın Pabucu' filmindeki öpüşme sahneleri nedeniyle adı pek çok polemiğe malzeme olan Aysun Kayacı'nın sabrı taştı...

Magazin

'BENİ ARASINLAR!' Şu anda NTV'de ikinci sezonuna başlayan 'Haydi Gel Bizimle Ol' ve 'Şeytanın Pabucu' adlı filmin setini aynı anda götüren Aysun Kayacı gazetecilerden dert yandı. Kayacı içine sokulduğu zorlama polemiklerle ilgili olarak; 'Bana bir telefon kadar yakınlar ama nedense beni bu magazinci arkadaşlar aramıyorlar ve yalan yanlış haber üretiyorlar, ben işimi sessizce yapıyorum birileri geliyor bana laf atıyor. Cevap bile vermiyorum ama sanki ben cevap vermişim gibi yazı yazılıyor, buna çok bozuluyorum. Zorla beni abuk subuk bir polemiğin ortasına itiyorlar. Arasınlar beni doğrusunu zaten ben söylerim. Yeterki bana sorsunlar.' şeklinde konuştu.

Şeytanın Pabucu ile ilgili olarak keyifli bir çalışma gerçekleştirdiklerini bildiren ünlü oyuncu Fatih Ürek'in oyunculuğuna hayran kaldığını belirterek; 'Çok süper senaryo, çok komik,eğlenceli Fatih'i çok seviyorum, enerjisine hayrn kaldım, oyunculuğunu çok beğendim zor olanı yapıyor filimde iki tip canlandırıyor.Hem kadın hem erkek canlandırıyor.Bende çok keyifliyim ve eğleniyorum sette. Umarım güzel gişe yaparız...' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: