Beni Böyle Sev 'Dünya' gündeminde!

TRT1 ekranlarının fenomen dizi “Beni Böyle Sev”in hayran kitlesi artık sınırları aştı. Dizinin fan sayfasına kayıt olanlar arasında dünyanın her yerinden izleyici var.

Magazin

Beni Böyle Sev 'Dünya' gündeminde! TRT1 ekranlarının fenomen dizi “Beni Böyle Sev”in hayran kitlesi artık sınırları aştı. Dizinin fan sayfasına kayıt olanlar arasında dünyanın her yerinden izleyici var.

Sosyal Medya üzerind eyapılan bir araştırmada “Beni Böyle Sev”in Türkiye’de 1.292.141, Azarbeycan’da 61.458, Almanya’da 36.565, Colombia’da 14.145 fanı bulunuyor. BSK Yapım tarafından TRT için hazırlanan ve başrollerini Zeynep Çamcı ile Alper Saldıran’ın paylaştıkları dizinin ilk yayın günüden itibaren sosyal medya üzerinde başlayan büyüme hızı her geçen gün katlanıyor.


Bağımsız bir şirket tarafından sosyal medya üzerinde yapılan araştırmada “Beni Böyle sev’in sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde de beğeniyle izlendiği ve dizi adına açılmış resmi hesaba bu ülkelerden katılım yapıldığı ortaya çıktı.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan yapımcı Başak Bingüller “Beğeniyle izlendiğimizi ve özellikle yurt dışında kemikleşmiş bir seyirci profilimizin oluştuğunu bize gelen mail, mesaj ve mektuplardan görüyorduk ama elimize ulaşan verilerde ortaya çıkan rakamlar bizi de şaşırttı. Bir Türk dizisinin sadece ortadoğu ülkelerinde değil dünyanın her köşesinde izleniyor ve hayranlık oluşturyor olması bizi mutlu etti. Başarımızın bir tesadüf olmadığı söylüyordum bu sonuçlarla birlikte birkez daha altını çiziyorum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: