'Beni Böyle Sev'den muhteşem proje!

Pazartesi akşamları TRT 1 ekranında milyonların sevgilisi haline gelen ve yılın dizisi olarak bir çok ödül alan Beni Böyle Sev ekibi muhteşem bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaya hazırlanıyor.

Magazin

'Beni Böyle Sev'den muhteşem proje! Engelsiz Yaşam Vakfı ile ortaklaşa gerçekleştirilecek projede, vakfın bakımını üstlendiği otistik çocuklar ile oyuncular sette bir araya gelerek dizinin bir bölümünü beraber seyredecekler.

Dizinin yapım şirketi BSK Yapım’a engelli vatandaşlardan gelen istekler üzerine uzun zamandır bir projede beraber olalım düşüncesi hayata geçmiş olacak. BSK Yapım adına bir açıklama yapan yapımcı Başak Bingüller “geçtiğimiz günlerde bir engelli kardeşimiz sete ziyarete geldi bu projede o zaman şekillenmeye başladı. Engelsiz Yaşam Vakfı ile ortak yürüteceğimiz bu projede oyuncularımız, yapım ekibimiz ve engelli kardeşlerimiz hem hoşça vakıf geçirecekler hem de dizinin bir bölümünü beraber seyredeceğiz” dedi.

Bu buluşmada engelli hayranlarına birde sürpriz yapacaklarını söyleyen Başak Bingüller “yayınlandığımız ilk bölüm itibariyle hem oyuncularımız, hem set ekibimizi hem de biz yapım şirketi olarak toplumun hassas noktalarına değinmeyi ve üzerimize düşen sosyal sorumluluğu yerine getirerek örnek oluşturmaya çalıştık, bu projede onlardan biri” açılamasında bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: