“Beni görünce ayağa kalkacaksın" diyerek çalışan kadını darp etti!

Beşiktaş’ta ünlü bir eğlence mekanının bilet satış bölümünde görevli biri kadın iki çalışan, mekan sahibi tarafından ayağa kalkmadıkları gerekçesiyle darp edildi. Görüntüler mekanın güvenlik kamerasına da yansıdı!

Yaşam

“Beni görünce ayağa kalkacaksın" diyerek çalışan kadını darp etti!

Video yüklenemedi...Beşiktaş'ta ünlü bir eğlence mekanının bilet satış gişesinde çalışan Gaye Akıl ve Enver isimli iki kişi, 20.55 sıralarında mekana gelen iş yeri sahibi Şahin Ş. tarafından darp edildi. Beni görünce ayağa kalkacaksınız” diyerek iki çalışanına tokat atmaya başlayan Şahin Ş. çalışanlara sözlü ve fiziksel saldırıda bulundu. O esnada diğer personelin olaya müdahale etmedikleri görüldü.

Mekanın içinde başlayan darp, daha sonra mekanın dışına da yansıdı. Gaye Akıl’ın sosyal medya hesabından paylaştığı iddiaya göre iş yeri sahibi, “Bir daha buraya gelirseniz, sizi öldürürüm, ayaklarınızı kırarım” diye tehditler savurarak çalışanları dışarı çıkardı. Daha sonra Enver isimli çalışanı tokatlayarak mekanın önünden kovdu.

Gaye Akıl, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: