"Beni kadınlarla aldatabilir"

Brown, "Benden başka bir erkekle olmasını kabul edemem, bir kadınla flört etmesine ise itirazım yok" dedi.

Dünya Magazin

"Beni kadınlarla aldatabilir" ABD'li rapçi Chris Brown, bir küsüp bir barıştığı sevgilisi Rihanna'nın, kendisini aldatmasına aldırmayacağını söyledi; aldattığı kişinin bir kadın olması şartıyla! Brown, "Benden başka bir erkekle olmasını kabul edemem, bir kadınla flört etmesine ise itirazım yok" dedi.

Rihanna ise pazar günü bir erkek arkadaşıyla basketbol maçı izledi. 25 yaşındaki şarkıcı ABD'nin Los Angeles kentinde NBA takımları Los Angeles Clippers ve Los Angeles Lakers'ın maçını izlerken yanında oturan arkadaşının yanağını okşamaktan, kolunu omzuna atmaktan çekinmedi. Lakers taraftarı olan Rihanna kendisini maça ve arkadaşına öyle kaptırmıştı ki bir sıra arkasında oturan Black Eyed Peas Grubu'ndan William'ı bile fark etmedi. Maçta gösteri yapan kızlardan biriyle fotoğraf çektiren Rihanna, Brown'un açıklamalarıyla ilgili yorum yapmadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: