BENİ TANIMADILAR!

Yeliz Yeşilmen, sahne şovlarında kullanmak üzere kanto öğrenmek istediğinde Nurhan Damcıoğlu tarafından terslendiğini söyledi. Yeşilmen, Füsun Önal'dan da beklemediği bir tepki aldığını anlattı...

Magazin

BENİ TANIMADILAR! Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor' programına konuk olan Yeliz Yeşilmen, 6 yıldır kanto yaptığını ve öğrenmek için de internete başvurduğunu söyledi.

Yeşilmen, 'İnternetten Nurhan Damcıoğlu ile Huysuz Virjin'i izleyerek öğrendim. Onlardan feyz alıp, bir takım kurallarını öğrenip kendimce bir şeyler yapmaya çalıştım. Kanto çılgınlık, normal bir şey değil. Biraz deli işi. Bende de hafiften delilik olduğu için tam bana göre diye düşündüm' dedi.

Nurhan Damcıoğlu'nu tanıyan bir kişiyi araya sokarak randevu almak istediğini belirten Yeliz Yeşilmen, 'Ben kimseye öğretemem, işim gücüm var' şeklinde bir yanıt aldığını anlattı.

Yeşilmen, Damcıoğlu'nu eleştirerek 'Sonra bir baktım ben kanto yapmaya başlayınca açıklamalar yapmaya başlamış. Benim bir büyüğümdür, öncelikle saygı duyuyorum. Ben gülüyorum onu izlediğim zaman. Geçen hafta 'Sandıktan kantoyu çıkarttım, kimseye bırakmayacağım, kimseye öğretmeyeceğim' dedi. Bunlar hoş şeyler değil. Kimsenin tekelinde değil, bizim büyüklerimizin bize bir takım şeyler öğretmesi ve bayrağı devretmesi lazım. Nurhan Damcıoğlu, bayrağı devretmedi ama ben o bayrağı aldım. Valla zorla, söke söke aldım ve ileride bu bayrağı devretmek isterim' şeklinde konuştu.

Füsun Önal'ı da şarkı almak için aradığında benzer bir tepkiyle karşılaştığını ifade eden Yeşilmen 'Bir konuyla ilgili konuşmak istediğimi söyledim. 'Ben kitap yazıyorum. Anneme babama vakit ayıramıyorum' dedi. Yani 'Sen kimsin ki sana vakit ayıracağım' gibi. Araya bir sürü insanları soktum. 'Ben şarkı okutmam kimseye' demiş. Beni tanıdığından da emin değilim' açıklamasını yaptı.
televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: