BENİ UĞUR YÜCEL İKNA ETTİ!

Sıla dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere, artık oyunculuk konusunda iddialı olduğunu söyledi. Dere'yi oyunculuğa Uğur Yücel ikna etmiş.

Magazin

BENİ UĞUR YÜCEL İKNA ETTİ! Çocukluk hayalinin arkeoloji olduğun söyleyen Cansu Dere, 'Arkeolog olmak istiyordum ama sonra vazgeçtim. Ben iyi bir sinema izleyicisiym ve çocukluğumdan beri bir yandan da oyunculuk bana daha yakın bir meslekti. Mankenliği ise aklımın ucundan bile geçirmiyordum. Çünkü babamın model almama izin vermesi mümkün değildi' dedi.

Mankenlik teklifini Kuşadası'nda tanıştığı Gaye Sökmen'den aldığını belirten Cansu Dere, 'mümkün değil' dediğini ancak Sökmen'in babası ile konuşarak onu ikna ettiğini belirtti.

Cansu Dere, 'İstanbul'da defilelere gelmeye başladım. Üniversite sınavını kazanınca İstanbul'a yerleştim. Oyunculuğa da Uğur Yücel'in ikna etti ve bir daha vazgeçemedim. Şu anda kendimi oyunculuk anlamında yeterli buluyorum. Ama kendimi geliştirmek için de var gücümle çalışmaya devam ediyorum' diye konuştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: