BENİM KOLTUKTA RUS OTURUYOR

Bergüzar Korel'le ani ayrılığını 'İstisnai bir durum oldu' diyerek açıklayan balet Tan Sağtürk'ün, Alora adlı bir Rus dansçıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı!

Magazin

BENİM KOLTUKTA RUS OTURUYOR Bergüzar Korel ile Tan Sağtürk'ün evlilik hazırlığı yaparken yaz sonunda iki yıllık ilişkilerini bitirmeleri herkesi şaşırtmıştı. Ayrılığın ardından birçok şey söylendi ama gerçek ayrılık nedeni ortaya çıkmadı. Korel susmayı tercih ederken Sağtürk ise, 'Ayrılmamızın sebebi ben değilim' demekle yetinmişti. Korel'in dizideki rol arkadaşı Halit Ergenç ile Kurban Bayramı'nda Paris'e gitmesi ve döndükten sonra da birlikte olduklarını açıklaması üzerine tekrar gözler, Korel ile Sağtürk'ün ayrılma nedenine çevrildi.

Sağtürk, Korel ile birlikteyken Rus bir kızla aşk yaşamaya başlamış. Sağtürk, koreograflığını yaptığı 'Romantika' müzikalindeki dansçılardan biri olan Alora adlı Rus kızla provalarda samimi olmuş ve sonra da aralarında aşk başlamış. Korel, Sağtürk'ün telefonunda Alora'dan gelen mesajı yakalayınca ipler kopmuş.

Bergüzar Korel, ayrılığın ardından yakınlarına, 'Tan ile beraber beğenerek aldığımız ve hala taksitlerini ödediğim koltukta şimdi o Rus kız oturuyor, bu bana çok acı geliyor' diyerek dert yanmış. Sağtürk ile Alora şimdi o evde oturuyormuş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: