'BENİMLE SÖZLEŞME İMZALAMADILAR'

'Avrupa Yakası' dizisinde 20 bölüm boyunca rol alan Didem Erol çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

'BENİMLE SÖZLEŞME İMZALAMADILAR' Bir ayağı Amerika'da olan oyuncu Didem Erol ekranların sevilen dizisi Avrupa Yakası'nda konuk oyuncu olarak yer almıştı. Güzel oyuncu 20 bölüm boyunca Viktoria rolünde oynadıktan sonra diziden ayrılmıştı. Erol'un oyunculuk yaptığı dönemde bölüm başı 5 bin YTL aldığı konuşulmuştu. Ancak 'Orada Neler Oluyor' programına konuk olarak katılan Didem Erol 5 bin YTL aldığı haberlerinin yanlış olduğunu söylerken çarpıcı açıklamalarda da bulundu.

Dizide neden az oynadığı konusuna açıklık getiren Didem Erol '' Dizide güzel kadını sadece güzel kadın olarak göstermek istediler.Oyunculuğumdan faydalanmak istemediler. Hangi dizide görülmüş bir oyuncunun 20 Bölüm boyunca konuk oyuncu olarak oynadığı. Benimle sözleşme yapmadılar, 20 bölüm boyunca bana konuk oyuncu parası ödediler. Eğer oyuncu olarak çalışsaydım 5 bin YTL alırdım. Ama konuk oyuncu olarak çalışınca çok daha az para aldım.'' dedi. GAZETEPORT MAGAZİN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: