Bensu Soral ekranlara geri dönüyor!

Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülenen Bensu Soral, gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

Magazin

Bensu Soral ekranlara geri dönüyor! Geçtiğimiz günlerde evliliğinin birinci yılının kutlayan Bensu Soral, bu aralar romantik paylaşımlarla mutlu evliliğini hayranlarıyla paylaşıyor. Güzel oyuncuyu ekranlarda görmek isteyen hayranlarının merak ettiği şey ise Soral'ı ekranlarda ne zaman görecekleri.
Bensu Soral'dan eşine romantik doğum günü kutlaması!

Bensu Soral'dan eşine romantik doğum günü kutlaması!Bensu Soral'dan gelen cevap hayranlarını sevindirecek! Ekranlara dönüşünün kesinleştiğini belirten Soral, "Bir şeyler var ama şimdi söyleyemiyorum. Çalışmalara ufak ufak başladık, yakında çıkar haberleri. Çok güzel bir rol. Şu an hiçbir şey söyleyemiyorum. Çok heyecanlıyım, onun koşuşturması içerisindeyiz, bayağı yoğun" dedi.
Bensu Soral: Şu an hamile kalamam...

Bensu Soral: Şu an hamile kalamam...Rol alacağı dizi ile ilgili hiçbir şey söylemeyen oyuncu "Yasak, az kaldı, haberiniz olacak." sözleriyle bizleri merakta bıraktı.
Bensu Soral'ın 'küvet pozu' olay oldu!

Bensu Soral'ın 'küvet pozu' olay oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: