Bensu Soral: Şu an hamile kalamam...

Hakan Baş'la evli olan Bensu Soral gelen bir soru üzerine "Çocukları çok seviyorum ama şu an yüzü olduğum bir marka var onun için hamile kalamam" dedi.

Magazin

Bensu Soral: Şu an hamile kalamam... 'İçerde' dizisinin ardından ekrana ara veren Bensu Soral önceki gün görüntülendi. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan oyuncu iş ve özel yaşantısıyla ilgili her soruya cevap verdi.

İşte Bensu Soral’ın açıklamalarından satır başları…

"Şimdilik netleşen bir proje yok. Güzel bir iş olursa yapmak isterim. Hakan’ın benim dizilerde oynamamamı istemesi gibi bir durum söz konusu değil. En büyük destekçim Hakan bu konuda, birlikte bakıyoruz projelere beraber karar veriyoruz. Benim iş anlamında kurallarım yok, tabi her şeyin bir sınırı var.

‘ÇOCUK İSTİYORUM AMA…’

Çocuk tabi ki istiyorum. Zaten çocukları da çok seviyorum ama zamanı var. Şu an yüzü olduğum bir marka var onun için de fiziğime dikkat etmem gerekiyor. Onun dışında kısmet İnşallah bir çocuğum olur.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: