Bensu Soral'dan gelinlik itirafı!

Bensu Soral, bir derginin aralık sayısının kapağı oldu, samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Bensu Soral'dan gelinlik itirafı! Geçtiğimiz eylül ayında Hakan Baş ile dünyaevine giren Bensu Soral, bir derginin aralık sayısının kapağı oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Soral, eşi Hakan Baş için “O benim ruh eşim. Puzzle gibiyiz. Hakan’ın bana karşı ilgisi, alakası her geçen gün arttı. Sadece bana karşı böyle değil. Arkadaşlarına karşı da öyle ve bunu gözlemlemek çok güzel. O değer bilen,verici,çok kibar bir insan.Güzel,normal bir ilişkimiz var diye bağlayayım,nazardan çok korkarım” dedi.

DÜĞÜNE ÜÇ GÜN KALA GELİNLİĞİM DAHA BİTMEMİŞTİ

Düğünüyle ilgili ilginç açıklamalara imza atan güzel oyuncu, “Gelinliğimin nasıl olacağına bile çok aldırmadım. Hiçbir şeye karışmadım. Düşünün ki düğüne üç gün kala gelinliğim bitmemişti,hatta eteği baştan dikiliyordu, o da ben ben istedim diye değil, onların(ekip) içine sinmediği için. Tek bir dileğim vardı; o da herkesin dans etmesi ve bu gecceyi güzel hatırlamalarıydı. Sonuçta da öyle oldu. Biz masa gezemedik,herkes pistteydi çünkü” şeklinde konuştu.

Bensu Soral'dan evlilik itirafı!

Bensu Soral'dan evlilik itirafı!Hande Soral kardeşi Bensu'yu kıskanıyor mu?

Hande Soral kardeşi Bensu'yu kıskanıyor mu?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: