Bensu Soral'ın prestijli aşkı!

Uzun süredir Hakan Baş ile aşk yaşayan Bensu Soral, bir markanın reklam yüzü olacak. Bunda sevgilisi Hakan Baş'ın bağlantıları etkili oldu.

Magazin

Bensu Soral'ın prestijli aşkı! Bensu Soral’a bir markanın yetkililerinden ‘Marka elçimiz ol’ teklifi geldi. Güzel oyuncunun dünyaca ünlü markanın dikkatini çekmesinde iş adamı sevgilisi Hakan Baş’ın da bağlantıları etkili oldu.

Oyunculuktaki başarısının yanı sıra güzelliğiyle de milyonların gönlünde taht kuran Bensu Soral, bu avantajını paraya çevirmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda bir davet için Cannes'a giden genç oyuncunun altın oran standartlarına uygun olan yüzünün güzelliği dünyaca ünlü bir mücevher markası yetkililerinin dikkatini çekti.

1 MİLYON DOLARLIK TEKLİF...
Soral'ın objektif karşısında da kusursuz görüntü verdiğini fark eden firmanın yöneticileri iddiaya göre markanın Türkiye yüzü olması için 26 yaşındaki oyuncuya teklif götürdü. Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Hülya Avşar'ın da geçtiğimiz yıllarda Türkiye elçisi olduğu markadan gelen teklifle mutlu olan Soral'ın atmak üzere olduğu bu adımda sevgilisi iş adamı Hakan Baş'ın da etkili olduğu konuşuluyor.

Bir yıl boyunca her davette firmanın mücevherleriyle boy gösterecek ve dünya çapındaki etkinliklere de katılacak olan Soral'a bunun için 1 milyon dolar (3 milyon 800 bin TL) teklif edildiği öğrenildi.

"Benim için paradan çok bu anlaşmanın getireceği prestij daha önemli" diyen oyuncunun firma yetkileriyle el sıkışmasının ise an meselesi olduğu öğrenildi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: takvim.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: