Bensu Soral'ın zor anları!

Bensu Soral katıldığı partide baygınlık geçirince apar topar hastaneye kaldırıldı. 3 saat hastanede kalan oyuncu çıkışta soruları yanıtsız bırakırken eşi Hakan Baş, “Mide ağrısı vardı. O yüzden geldik.” dedi. Bu açıklama Bensu Soral'ın yıllar önce ortaya çıkan bir rahatsızlığını akıllara getirdi.

Magazin

Bensu Soral'ın zor anları! Oyuncu Bensu Soral, Mina Ekici ile Sercan Gençoğlu’nun Lucca’da verdiği partiye katıldı. İlerleyen saatlerde fenalaşan oyuncu apar topar hastaneye kaldırıldı. Baygınlık geçiren Soral, yaklaşık 3 saat sonra hastaneden ayrıldı. Hastane çıkışı Soral soruları yanıtsız bırakırken, açıklama eşi Hakan Baş’tan geldi: “Mide ağrısı vardı. O yüzden geldik.”

Bu açıklama Bensu Soral'ın eski hastalığını akıllara getirdi. Oyuncu, “16 yaşında sıkı bir diyet yaptım ve bir günde 3 kez baygınlık geçirdim. Ömür boyu taşıyacağım bir rahatsızlık oluştu” demişti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: