BEREN, 'KENAN'INDAN AYRI KALAMIYOR!

Kenan Doğulu'yla ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düşen Beren Saat, önceki gün Kanyon'da tek başına görüntülendi ama telefonu bir an bile elinden düşürmedi..

Magazin

BEREN, 'KENAN'INDAN AYRI KALAMIYOR! 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinindeki oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Beren Saat'in ünlü müzisyen Kenan Doğulu'yla aşk yaşaması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aşıklar ilk olarak Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun düğününde karşımıza çıkmış ve el ele pozlar vermişti.


Bugünden sonra Beren-Kenan çifti sürekli birlikte görüntülenmeye başladı. Ancak önceki gün Kanyon'da dolaşırken görülen Saat'in yanında Kenan Doğulu yoktu. Mağazaları dolaşan ve alışveriş yapan güzel oyuncunun telefonu ise bir an olsun elinden düşmedi. Beren Saat'in sürekli biriyle mesajlaşması dikkatlerden kaçmazken "Acaba Kenan Doğulu ile mi mesajlaşıyor?" diye düşündürttü..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: