Beren Saat, Hazal Kaya'nın düğününe neden katılmadı?

Beren Saat'in Hazal Kaya'nın düğününe katılmama sebebi ortaya çıktı!

Dünya Magazin

Beren Saat, Hazal Kaya'nın düğününe neden katılmadı? Hazal Kaya ile Ali Atay geçtiğimiz hafta gerçekleşen görkemli bir törenle dünya evine girdi. Çiftin düğünlerine adeta ünlü isimler akın etti. Hazal Kaya'yı "Aşk-ı Memnu" dizisindeki rol arkadaşları da yalnız bırakmadı. Selçuk Yöntem, Zerrin Tekindor, Kıvanç Tatlıtuğ, Baran Akbulut, Nur Fettahoğlu'nun yanı sıra 'Aşk-ı Memnu'nun yönetmeni Hilal Saral ve stil danışmanı Başak Dizer de geccedeydi. Fakat Beren Saat yoktu.

Şoke eden yorum!

Şoke eden yorum! "Kızım olsa vermezdim!"BEREN NEDEN KATILMADI?

Beren Saat'in Hazal Kaya'yı bu mutlu gününde neden yalnız bıraktığı merak konusu olmuştu. Gerçek ortaya çıktı. 2. Sayfa'nın haberine göre; Beren Saat düğüne davet edilmedi. İki oyuncunun dizide oynadıkları süreçte birbirlerine karşı hep mesafeli durdukları sadece karşı karşıya rol aldıkları zaman bir araya geldikleri ortaya çıktı. Saat ve Kaya’nın dizi bittikten sonra hiç görüşmedikleri, birbirlerini aramadıkları da biliniyor. Ayrıca Beren Saat 2014’te Kenan Doğulu ile nikah masasına otururken düğününe Hazal Kaya’yı çağırmamıştı.

Sizce en şık kim?

Sizce en şık kim?Nerede bu Beren Saat?

Nerede bu Beren Saat?Hazal Kaya ile Ali Atay evlendi! Düğüne ünlü isimler akın etti!

Hazal Kaya ile Ali Atay evlendi! Düğüne ünlü isimler akın etti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: