Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ yeniden bir araya mı geliyor?

Netflix abone sayısında Türkiye’de beklenen artışı yaşayamadığı için uzun zamandır düşünülen iki ismi aynı filmde buluşturacak. Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ yıllar sonra yeniden bir araya gelecek.

Kültür-Sanat

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ yeniden bir araya mı geliyor? Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ, 'Aşk-ı Memnu'da birlikte rol almışlardı. Efsane dizinin Bihter ile Behlül'ü ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Netflix abone sayısında Türkiye’de beklenen artışı gösteremedi.

Beren Saat: Biz uyuyamıyoruz...

Beren Saat: Biz uyuyamıyoruz...İlk kez bir Türk dizisi yayınlayan platform Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı 'Hakan Muhafız' ile Türk dizi piyasasına giriş yapmıştı. Ardından Yılmaz Erdoğan'ın son filmi 'Organize İşler Sazan Sarmalı' isimli sinema filmini henüz vizyondayken yayınlamıştı.

Beren Saat ve Nebahat Çehre’den duygulandıran mesajlaşma...

Beren Saat ve Nebahat Çehre’den duygulandıran mesajlaşma...Daha sonra Tuba Büyüküstün'le anlaşarak mini bir belgesel çeken dijital platform, Beren Saat ile de 'Atiye' isimli bir dizi için anlaşmaya varmıştı. Henüz bu projeleri yayınlamayan Netflix, bir de 'Aşk 101' ismiyle yayınlanacak olan gençlik dizisinin fragmanını izleyenlerin beğenisine sunmuştu.

Dünyanın en yakışıklıları listesine hangi Türk oyuncular girdi?

Dünyanın en yakışıklıları listesine hangi Türk oyuncular girdi?Fakat tüm bu hamleler anlaşılan Netflix'in abone sayısında Türkiye’de beklenen seviyeye çıkaramadı. Bunun üzerine kolları sıvayan yetkililer, bir döneme damgasını vuran Bihter ve Behlül çiftini tekrar bir araya getirmek için çalışmalara başladı.

Deniz kaplumbağaları için seferber oldular!

Deniz kaplumbağaları için seferber oldular!İddiaya göre Netflix, 2021 yılı için Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olduğu bir film hazırlığına başladı. Film çok ünlü bir aşk kitabından uyarlanacak. Kıvanç-Beren çifti böylelikle Netflix'te buluşacak. .

Bunlarda ilginizi çekebilir: