BEREN SAAT KAHKAHALARLA 'MERİDA'YI ANLATTI!

Ünlü oyuncu Beren Saat’in başrolünü seslendirdiği 'Cesur' filminin kamera arkası görüntüleri yayınladı.

Magazin

BEREN SAAT KAHKAHALARLA 'MERİDA'YI ANLATTI! Filmde ünlü oyuncu Beren Saat, geleneklere karşı çıkıp kaderini değiştirmek için mücadele eden Cesur Merida’yı seslendiriyor.

İŞTE BEREN SAAT'İN KAMERA ARKASI GÖRÜNTÜLERİ;
magazin

Filmin Konusu:
Tutkulu ve atılgan olan Merida, kendi kaderinin kontrolünü eline almak için mücadele eden, kraliyet ailesi mensubu, kafasının dikine giden bir gençtir. Kendini en çok evinde hissettiği zamanlar; açık havada ok ve kılıç becerilerini geliştirdiği, sadık atı Angus’la birlikte görkemli İskoç kırsalını geçtiği zamanlar. Saçı gibi canlı bir ruha sahip Merida, aynı zamanda da çok yumuşak kalplidir. Özellikle söz konusu üçüz erkek kardeşleriyse.

Kral ve Kraliçenin kızı olduğu için, birçok sorumluluğun yanı sıra kendisinden de beklenen birçok şey var. Tüm bunlar onun özgürlüğünü muhafaza etmek istemesine yol açıyor. Merida’nın, göz göre göre eski bir geleneğe karşı çıkması, krallık adına felaket getiren sonuçlar doğuruyor. Merida, bu düşüncesiz tavrını düzeltmek için zamana karşı yarışıyor ve cesaretin asıl anlamını keşfedip gerçek kaderini ortaya çıkaracağı bir yolculuğa çıkıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: