BEREN SAAT, MALIBU SAHİLLERİNDE!

Güzel oyuncu Beren Saat bir derginin yeni sayı çekimleri için Los Angeles'te objektiflerin karşısına geçti. Saat, Malibu sahilinde dünyaca ünlü fotoğrafçı Kayt jones'a poz verdi.

Magazin

BEREN SAAT, MALIBU SAHİLLERİNDE! Bir yandan da “İntikam” dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan güzel oyuncu, bir derginin yeni sayısı için Los Angeles’ta fotoğraf çekimi yaptı. Çekimler için Malibu sahilinde objektif karşısına geçti. Çekim, dünyaca ünlü fotoğrafçı Kayt Jones tarafından, efsanevi mimar Harry Gesner’in yarattığı görkemli evi Sandcastle’da yapıldı.

Beren Saat dergiye verdiği röportajda, bu çekimlerle Los Angeles’taki en güzel gününü geçirdiğini belirtti. Güzel oyuncu, çekimin kamera arkasından yansıyan fotoğraflarda da oldukça mutlu görünüyordu. Derginin Facebook ve Twitter hesaplarından yayınlanan fotoğraflar ise Beren Saat hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

fotoğraf:

fotoğraf:

fotoğraf:


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: