BEREN SAAT MUTLULUKTAN UÇUYOR!

Geçtiğimiz gecce popçu sevgilisi Kenan Doğulu ile sabahın ilk ışıklarına kadar barda eğlenen Beren Saat’in keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Magazin

BEREN SAAT MUTLULUKTAN UÇUYOR! Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinin güzel oyuncusu Beren Saat, akşam yürüyüşünde görüntülendi.

Geçtiğimiz gecce popçu sevgilisi Kenan Doğulu ile sabahın ilk ışıklarına kadar barda eğlenen Beren Saat’in keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı. Yakışıklı popçu Kenan Doğulu ile aşk yaşamaya başladıktan sonra sürekli keyifli olan Beren Saat, “Her şey yolunda gidiyor, çok mutluyum” dedi ve etrafa saçtığı gülücükler adeta aşk sarhoşu olduğunu düşündürdü.

Yakışıklı popçu Kenan Doğulu’nun yeni albümü için kendisine bir aşk şarkısı besteleyeceği yönünde çıkan haberle ilgili konuşmak istemeyen Beren Saat, kendisine soru yönelten muhabirlere ‘İyi akşamlar’ dileyerek soluğu evinde aldı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: