Beren Saat ne zaman konuşacak?

Kenan Doğulu ile evliliğinin bitme noktasına geldiği iddia edilen Beren Saat, dün önce Nişantaşı’nda ardından da Balmumcu’da objektife takıldı. Oyuncu, iki karşılaşmada da sessizliğini korudu.

Magazin

Beren Saat ne zaman konuşacak? Nişantaşı'ndaki bir kafede dijital bir platform için çekeceği dizinin görüşmeleri için toplantı yapan Beren Saat, çatırdayan evliliği nedeniyle zor günler geçirse de sonunda kendisini işine verdi. Ekibiyle bir kafede buluşan Saat’in stresli olduğu, yakınlardaki bir büfeden 5 paket sigara aldırdığı görüldü. Fark edilmemek için mekanın içindeki en arka masaya oturduğu görülen Saat, çıkışta objektiflere zoraki tebessüm etti. Saat, eşi Kenan Doğulu ile ilgili soruları ise duymazdan gelerek hızla uzaklaştı.

BUNLARI SORMAYIN
Oyuncu, akşam saatlerinde ise Balmumcu’daki bir şarküteride görüldü.Beren Saat hızlı adımlarla aracına bindi. Evi terk ettiği ve boşanma aşamasında olduğu sorularına yanıt vermeyen Saat, "Arkadaşlar teşekkür ederim, lütfen bu soruları sormayın" diyerek hızla oradan uzaklaştı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: