BEREN SAAT RÖPORTAJI

Dizilerin masum güzeli Beren Saat, cinsellikle ilgili ilk kez konuştu. Güzel oyuncu, 'Bazı kadınların çocuksu cinselliği vardır, bazı kadınlar direkt seksidir. Beni genellikle ilk gruba koyuyorlar' diye konuştu...

Magazin

BEREN SAAT RÖPORTAJI'Hatırla Sevgili' dizisinde canlandırdığı 'Yasemin' karakteriyle rüştünü ispat eden ve yeni bir projeye başlayan genç oyuncu Beren Saat, ilk kez güzelliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'Masum güzel' olarak tanımlanan ve birçok hayranı bulunan Saat; 'Her kadının içinde bir dişilik var. Bazı kadınların çocuksu bir cinselliği vardır. Örneğin Marilyn Monroe çocuksu cinselliğiyle dünyayı sallamış bir ikondur' diye konuştu.

İLERİDE NE OLUR BİLİNMEZ!

Genç oyuncu, her kadının kendine göre bir çekiciliği olduğunu ifade etti:

'Bazı kadınların çocuksu bir cinselliği varken, bazı kadınlar direkt seksi olabilir. Beni de ilk gruba koyuyorlar genellikle. Yaş olarak biraz daha büyüdükten sonra ne olur bilinmez!'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: