BEREN SAAT VE KENAN DOĞULU EL ELE!

Disney Pixar yapımı Brave (Cesur) isimli animasyon filminin galası dün Kanyon AVM'de yapıldı.

Magazin

BEREN SAAT VE KENAN DOĞULU EL ELE! Galaya filmde 'Merida' isimli karakterin seslendirmesini yapan Beren Saat ile sevgilisi Kenan Doğulu da katıldı.

Süper Starlife kameralarının görüntülediği Beren Saat, yaptığı dublajın (seslendirme) oyunculuktan pek farkı olmadığını, ikisinde de rol yapıldığını dile getirdi. Daha önce de seslendirme yaptığını belirten Beren Saat, "Bu işten de çok zevk alıyorum" dedi.

Filmde hareketli bir karakteri seslendirdiğini dile getiren Beren Saat, kendisiyle bu karakteri özdeşleştirdiğini çünkü hiperaktif bir çocukluk geçirdiğini söyledi. Beren Saat ile Kenan Doğulu filmi birlikte izlediler. Sevgilisinin elini hiç bırakmayan Kenan doğulu filmi güzel bulduğunu ve herkesin izlemesini tavsiye etti. Seslendirme konusunda Beren Saat'i çok başarılı bulduğunu da belirten Doğulu, "Birlikte seslendirme de yapabiliriz" şeklinde konuştu.

Ayaklı Gazete

BEREN SAAT VE KENAN DOĞULU GALAYA BÖYLE GELDİ:
MAGAZİN

BEREN SAAT, PRESES OLDU:

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: