Beren Saat ve Kenan Doğulu kararını verdi!

Bir süredir boşanacakları konuşulan oyuncu Beren Saat (35) ile şarkıcı Kenan Doğulu (45), ilişkileri hakkında flaş bir karar verdi. '2. Sayfa' programının haberine göre; ilişkileri ile gündemden düşmeyen ikili barıştı.

Magazin

Beren Saat ve Kenan Doğulu kararını verdi! Beren Saat ile Kenan Doğulu 2014 yılında rüya gibi bir düğünle dünya evine girmişti. 5 yıldır evli olan ikilinin, bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun boşanacakları yönünde iddialar kulislerde sıkça konuşuluyor.

Beren Saat'in arkadaşlarıyla Alaçatı tatili!

Beren Saat'in arkadaşlarıyla Alaçatı tatili!



SÜRPRİZ HAMLE!

Bir süre önce Kenan Doğulu'nun Aslı İşler'le aşk yaşadığı iddiaları gündeme gelmişti. Beren Saat'in yaptığı paylaşımda "masumiyetini kaybettin" sözleri dikkat çekmiş ve bu iddiayı daha da güçlendirmişti. 5 ay önce evlerini ayıran çiftten Beren Saat'in Dj Maga ile fotoğrafları da çok konuşuldu. Boşanmalarına kesin gözüyle bakılan çiftten sürpriz bir hamle geldi.

Şaşırtan iddia! Beren Saat, DJ Maga ile aşk mı yaşıyor?

Şaşırtan iddia! Beren Saat, DJ Maga ile aşk mı yaşıyor?



BARIŞTILAR!

2.Sayfa'nın haberine göre ilişkileri ile gündemden düşmeyen çift barıştı ve Beren Saat 1 hafta önce evine geri döndü.

Beren Saat: Biz uyuyamıyoruz...

Beren Saat: Biz uyuyamıyoruz...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: