Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a rekor ücret! Efsane çift bir araya gelecek mi?

'Aşk-ı Memnu'nun efsane çifti Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'u yeniden bir araya getirmek isteyen Netflix iddialara göre ikiliye rekor bir ücret teklifinden bulundu.

Magazin

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a rekor ücret! Efsane çift bir araya gelecek mi? Netflix'in Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat'i yeniden bir araya getirme isteği bir süredir konuşuluyordu. Türkiye'de istediği abone sayısına ulaşamayan platform, 'Aşk-ı Memnu' dizisiyle efsane olan ikili bir araya getirmek için kolları sıvadı. İddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ projeye sıcak bakarken, Beren Saat düşünmek için süre istedi.

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ yeniden bir araya mı geliyor?

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ yeniden bir araya mı geliyor?Rekor ücret!

İkiliyi bir araya getirmeyi çok isteyen Netflix ise gözünü kararttı. TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' isimli magazin programının haberine göre, film projesi için Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'a tam 1 milyon lira teklif edildi.

Şaşırttan iddia! Kıvanç Tatlıtuğ'un peşine düştü!

Şaşırttan iddia! Kıvanç Tatlıtuğ'un peşine düştü!Atiye'de de rol aldı!

Beren Saat, Netflix'te yayınlanacak olan 'Atiye' isimli dizide de rol alıyor. İkinci sezon çekimleri devam eden Atiye'nin yakında yayına girmesi bekleniyor.

Beren Saat: Biz uyuyamıyoruz...

Beren Saat: Biz uyuyamıyoruz...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: