BEREN SAAT'E SESSİZ ROL

Nefes filminin yönetmeni Levent Semerci yeni filminin hazırlıklarına başladı. Semerci, filmde hiç ünlü oyuncuya yer vermezken sevgilisi Beren Saat için torpil yaptı

Magazin

BEREN SAAT'E SESSİZ ROL Levent Semerci ‘Nefes’ filminin ardından birçok ünlü oyuncu ve yapımcıdan ‘Birlikte çalışalım’ diye teklif almaya başladı. Almanya- Köln’de yaşayan ve sevgilisi Beren Saat için İstanbul’a yerleşmeye hazırlanan Levent Semerci teklifleri reddediyor. Çünkü 2.5 ay sonra çekimlerine başlayacağı ikinci filminin senaryosu üzerine çalışıyor. Film tarihi bir savaşı anlatıyor. Başrollerde ünlü oyuncu yok. Ama sürpriz bir isim misafir oyuncu.

BEREN'İ KİMSE TANIYAMAYACAK

Levent Semerci’nin filminin yalnızca 1.5 dakikalık bölümünde 3 aydır birlikte olduğu sevgilisi Beren Saat görünecek. Ancak Beren Saat’in hiç diyaloğu olmayacak. Ayrıca yapılan makyajla yüzü yaşlandırılıp değiştirilecek. Yani seyirci Beren Saat’i görmüş olsa da tanıyamayacak. Levent Semerci diğer oyuncularını Devlet ve Şehir Tiyatroları’nın kadrosundan seçecek. Bu yüzden şu an sahnelenen tüm oyunları izleyeceği söyleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: