Beren Saat'in annelik heyecanı yarıda kaldı!

Tüp bebek tedavisi gören Beren Saat, Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yapımcısının itirazı üzerine bebek isteğini rafa kaldırmak zorunda kaldı.

Magazin

Beren Saat'in annelik heyecanı yarıda kaldı! Beren Saat 2 yıl önce ünlü popçu Kenan Doğulu'yla hayatını birleştirdi. Çift, evlilik sonrası hamilelik haberleri ile birçok kez gündeme geldi.

Anne olma arzusunu her fırsatta dile getiren Saat, geçtiğimiz aylarda tüp bebek tedavisi görmeye başladı. Ama güzel oyuncunun bebek sevdası bu kez başka bir engele takıldı.


Bugün'ün haberine göre, Tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmak isteyen Saat, Ulus'taki bir hastanede tedaviye başladı. Beren Saat, tedavi için set saatlerini değiştirince yapımcı firma oyuncunun annelik düşüncesini öğrendi.

Bölüm başı 90 bin lira kazanan Beren Saat’a yapımcı firma yetkilileri, “Bu durum bizi zora sokar. Tedavine sonra devam edersin” diye uyarıda bulundu. Aldığı uyarıyla morali alt üst olan Beren Saat, dizi için tüp bebek tedavisini geçici süre durdurmak zorunda kaldı.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: