BEREN SAAT'İN BABASI İLK KEZ KONUŞTU!

Kenan Doğulu - Beren Saat ilişkisiyle ilgili olarak baba Hüseyin Avni Saat ilk kez konuştu.

Magazin

BEREN SAAT'İN BABASI İLK KEZ KONUŞTU! Beren Saat’in Kenan Doğulu ile sürpriz ilişkisi hakkında ilk yorum yapan Doğulu ailesi olmuştu. Anne Serpil Doğulu ‘Beren çok tatlı bir kız’ derken kız kardeş Canan Doğulu ağabeyinin Beren Saat ile çok yakıştığını belirtmişti. Önceki gün de Ozan Doğulu “Beren iyi bir kız” açıklamasında bulunmuştu. Bunun üzerine gözler hiçbir konuda yorum yapmayan Saat ailesine çevrildi. Beren Saat’in annesi bu ilişkiyle ilgili sessizliğini korurken eski bir kaleci olan babası Hüseyin Avni Saat ilk kez konuştu. Baba Saat, kızının Kenan Doğulu ile ilişkisi hakkında “Bizim yorum yapma hakkımız yok. Sonuçta kızım kendi hayatını yaşıyor. Mutlu olacaktır mutlaka. Mutlu olmasını da çok isterim. Ne yaşayacaksa her şeye kendisi karar verecektir’ dedi.

Küskünlük doğru mu?

Bir dönem Gençlerbirliği’nde kalecilik yapan baba Hüseyin Avi Saat kızıyla arasının açık olduğu söylentilerine ise “Benim çocuklarımla aram hiçbir şekilde kopuk olmaz. Benim kızımla diyaloğum her zaman aynı şekilde devam eder. Kızımla 3 yaşındayken diyaloğumuz nasılsa 53 yaşına geldiğinde de aynı olur, kopmaz” şeklinde yanıt verdi.

Vatan / Gizem GÜRSOY
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: