BEREN SAAT'İN CANI AYRILIK YÜZÜNDEN Mİ SIKKIN?

Beren Saat'i şöhret çarptı! Geçtiğimiz günlerde alkolden ayakta duramayan ünlü oyuncu, bu kez de Bebek'te otopark ücretini ödemeden kaçtı.

Magazin

BEREN SAAT'İN CANI AYRILIK YÜZÜNDEN Mİ SIKKIN? Oyuncu Beren Saat'e son günlerde bir haller oldu. Geçtiğimiz günlerde aldığı aşırı alkolün etkisiyle ayakta bile duramayan Saat, bu fotoğraflarıyla hayranlarını şoke etmişti. Herkes Beren Saat'in durulacağını sanırken; oyuncu önceki gün de Bebek'te tuhaf tavırlar sergiledi.

Beren Saat yeni bir ev aldığı ve elinde tapu ile görüntülendiği iddialarına tam olarak cevap vermese de “yok” dedi.

Dizinin süper gittiğini söyleyen Beren Saat ‘Yeni sezonda dizide sürprizler var mı?’ sorusuna “Bilmiyorum, ben de zaten bir bölüm öncesini biliyorum. ”diyerek yanıt verdi.

Moralinin bozuk olduğu gözlenen Beren Saat öyle bir şey olmadığını söyledi. Geçtiğimiz haftalarda yönetmen sevgilisi Levent Semerci’den ayrılan Beren Saat ayrılık hakkında ise konuşmak istemedi. ‘Ayrılık yüzünden mi canınız sıkkın?’ sorusuna Beren Saat “Hayır, canım sıkkın değil gayet iyiyim. “diyerek yanıt verdi. Beren Saat hızlı adımlarla ilerleyerek sahildeki yürüyüşüne devam etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: