BEREN SAAT'İN EVİNDE FRANSIZ RÜZGARI!

Beren Saat, yeni evinin dekorasyonu için kesenin ağzını açtı.

Magazin

BEREN SAAT'İN EVİNDE FRANSIZ RÜZGARI! Boğaz'da 2.5 milyon dolara ev alan Beren Saat'in kalbinde ve evinde Fransız rüzgarı esiyor. Oyuncu yeni yuvasının dekorasyonunu Fransız aşkı Cesar'la birlikte yapıyor

YUVAYI DİŞİ KUŞ YAPAR
En çok kazanan ünlülerden olan Beren Saat, kazancını har vurup harman savurmuyor. Yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Saat, 2.5 milyon dolara Arnavutköy'de boğaz manzaralı bir ev aldı. Oyuncu, yeni yuvasının dekorasyonu için kesenin ağzını açtı.

PARİS'TE AŞK TATİLİ
Evini baştan aşağı dizayn edecek olan Beren Saat, Fransız sevgilisi Cesar'ın tavsiyesi üzerine soluğu geçtiğimiz günlerde Paris'te aldı. Burada hem romantik bir aşk tatili yapan hem de ünlü dekorasyon mağazalarını gezen Beren Saat ve sevgilisi yüklü bir sipariş verdi.

FATURA 200 BiN EURO
Yeni evinin dekorasyonu için alışveriş yapan Beren Saat'e sevgilisi Cesar eşlik etti. Aşkının zevkine güvenen Beren Saat'in yaklaşık 200 bin euro'luk sipariş verdiği iddia edidi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: