Beren Saat'in şaşırtan görüntüsü!

Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile çıktığı akşam yemeğinde görüntülendi. Ünlü oyuncunun son hali şaşırttı.

Magazin

Beren Saat'in şaşırtan görüntüsü! Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile çıktığı akşam yemeğinde görüntülendi. Geçen yaz kilo verdiği haberleriyle gündeme gelen ünlü oyuncunun biraz daha zayıfladığı görüldü. Kenan Doğulu ve Beren Saat, önceki akşam Gümüşsuyu’ndaki Rana By Topaz adlı restorandaydı. Baş başa yemek yiyen çift, çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Doğulu her şeyin yolunda gittiğini söylerken, Saat ise romatizması nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan annesinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi: “Annem çok iyi. Rutin kontrolleri devam ediyor. Her şey yolunda.”

Bacaklarını açıkta bırakan siyah renkte mini bir elbise giyen Beren Saat’in hayli kilo verdiği gözlendi. Oyuncu, geçtiğimiz yaz da tatilde görüntülenmiş, fotoğrafları “İğne ipliğe döndü” başlıklarıyla magazin gazetelerine haber olmuştu. Saat’in geçen yaza göre biraz daha zayıfladığı fark edildi. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: