Beren Saat'ten ilginç paylaşım!

Beren Saat'in 'Atiye' dizisinin setinden paylaştığı fotoğraf oldukça dikkat çekti.

Dizi Galeri

Beren Saat'ten ilginç paylaşım! Netflix'te ekrana gelecek olan 'Atiye'de rol alan Beren Saat, dizinin ikinci sezon çekimleri için yoğun bir tempoda çalışıyor. Başarılı oyuncu, zaman zaman da setten paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor. Beren Saat son olarak Atiye'nin setinde iki arkadaşının gözlerine bant taktığı fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Oyuncu bu pozun altına "iş" notunu düştü.


Beren Saat zor anlar yaşadı!

Beren Saat zor anlar yaşadı!ATİYE'NİN KONUSU:

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe'de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder.

Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir.

Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye'nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır..

Beren Saat'le Kenan Doğulu'nun arasında neler oluyor? Evlilik yıldönümlerini kutlamadılar!

Beren Saat'le Kenan Doğulu'nun arasında neler oluyor? Evlilik yıldönümlerini kutlamadılar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: