Beren ve Meryem’in bir haftalık ücretine çekilen dizi onlardan çok reyting aldı!

Kanal 7 ekranlarının başarılı günlük dizi filmi “Elif” reyting sıralamasında bütçesi yaklaşık 30 katı büyük olan “Muhteşem Yüzyıl Kösem” ve “Geccenin Kraliçesi” isimli yapımlarla yarışır olunca başarısı dikkat çekti.

Dizi Galeri

Beren ve Meryem’in bir haftalık ücretine çekilen dizi onlardan çok reyting aldı! Beren Saat veya Meryem Uzerli’nin bölüm başına aldığı bedelle 28 kişilik ana kastı olan “Elif” isimli günlük dizinin çekiliyor olması kafaları da karıştırdı. Green yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen “Elif” isimli günlük yapım, satıldığı ülkelerde de zirvedeki yerini korumayı başarıyor. Dizinin yapımcıları İnci Gülen ve Sevda Kaygısız “Senaryomuz ayakları yere basan herkesin yaşayabileceği tarzdan olaylarla gelişirken, yeni ve yetenekli oyunculara güvendik, uzun süren bir kast aşaması sonucu kadromuzu kurduk, oyuncularımız yüzümüzü kara çıkarmadılar. Her biri önemli yıldızlar olma yolunda ilerliyorlar” dediler.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: