BEREN'İ NAZİ KAMPINDAKİ ESİRLERE BENZETTİ!

Müjde Ar, Beren Saat'in filmden alınan bir görüntüdeki fotoğrafı için bakın neler söyledi...

Magazin

BEREN'İ NAZİ KAMPINDAKİ ESİRLERE BENZETTİ! 'Gecenin Kanatları' isimli filmdeki sevişme sahnesiyle ilgili olarak çıkan haberde Murat Ünalmış'ın "Beren'in göğüslerine bakmadım" şeklindeki sözlerine Müjde Ar, "Bakmamış, çünkü bakacak birşey bulamamış da ondan" yorumunu yaptı.

Ar daha sonra Beren Saat için, "Ben kadın olduğum için anlıyorum. Hiç bir şey yok. Benimle oynasaydı da görseydi gününü" diyerek herkesi güldürdü.

Müjde Ar, Beren Saat'in çok zayıf olduğunu da vurgulayarak "Resmi gördünüz değil mi, Beren'in resmini? Nazi kampındaki kızlar gibi! Hakikaten kemikleri sayılıyor. Resme bak!" diye konuşan Müjde Ar, biraz abartılı konuştuğunu da kabul etti. Daha sonra kendisini tutamayan Müjde Ar, sözlerine şöyle devam etti: "Kemikleri sayılıyor gerçekten tek tek. Kate Moss'dan bile zayıf!"

Ünlü oyuncu, Beren Saat'e bir öneride de bulunarak "Artık çağ değişti. İsterse o da takdırır yani, büyütür. Bir dahaki filme" diyerek silikon taktırması tavsiyesinde bulundu.

Film çekimleri sırasında Beren Saat'in ten rengi bir kumaş ile göğüslerini örttüğü şeklindeki haberi hatırlatan Önder Açıkbaş, Müjde Ar'a "Sana bir top kumaş giderdi" şeklinde bir espri yaptı. Bu espriye Müjde Ar da "Giderdi" diyerek yanıt verdi.

televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: