"Beren’in psikolojisi iyi değil"

Beren Saat geçen haftanın en çok konuşulan ismiydi. Saat’in merak uyandıran ve “boşanıyor” söylentilerinin yayılmasına yol açan sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili en dikkat çekici yorum Cengiz Semercioğlu'ndan geldi. Gazeteci, "Beren’in psikolojisi iyi değil. Bu evlilik onu yalnızlaştırdı" dedi.

Magazin

"Beren’in psikolojisi iyi değil" Beren Saat'in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar eşi Kenan Doğulu ile aralarında olan sorunu ortaya çıkardı. Boşanacakları konuşulan çiftle ilgili Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu dikkat çeken bir yorumda bulundu. Semercioğlu, şöyle konuştu:

"Ünlülerin nasıl yalnız, çaresiz ve etraflarında gerçek dostlarının olmadığının son örneği bu. İnsan boşanabilir, evini ayırmış olabilir.

Ama bunu sosyal medyadan üstü kapalı mesajlar vererek paylaşması psikolojisinin iyi olmadığını gösteriyor. Böyle bir sıkıntısını insan yakınlarına, dostlarına anlatır, demek ki Beren’in etrafında kimse yok, bu evlilik Beren’i yalnızlaşmıştır."

Beren Saat'ten ilginç paylaşım!

Beren Saat'ten ilginç paylaşım!Beren Saat bu fotoğrafları sildi!

Beren Saat bu fotoğrafları sildi!Beren, Kenan'ı sildi!

Beren, Kenan'ı sildi!Doğum gününde eski sevgilisini unutmadı!

Doğum gününde eski sevgilisini unutmadı!Nerede bu Beren Saat?

Nerede bu Beren Saat?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: