BERGÜZAR DERİN, BEREN SİNİR BOZUCU!

Bergüzar Korel'in Türkan Şoray gibi derin baktığını belirten ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül: Beren Saat her rolün kalıbına girip insanı sinir ediyor

Magazin

BERGÜZAR DERİN, BEREN SİNİR BOZUCU! Geçtiğimiz yıl, Bergüzar Korel'in 'Binbir Gece' dizisindeki bakışlarını 'çok soğuk ve donuk' bulduğunu açıklayan ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül, artık böyle düşünmediğini söyledi. 'Aramızda Kalmasın' programına konuk olan Ağgül; Korel'in bakışlarındaki donukluğun 'Şehrazat' rolüyle ilgili olduğunu belirterek, "Gözlerindeki derinliği Türkan Şoray'ın bakışlarına benzetiyorum" dedi.

HAKKINI VERİYOR
'Aşk-ı Memnu' dizisinin 'Bihter'i Beren Saat ile Bergüzar Korel'i karşılaştıran ünlü fotoğrafçı, "Aralarında çok fark var. Tarz olarak çok farklılar" dedi. Beren Saat'in oyunculuğuna övgüler yağdıran Ağgül, şunları söyledi: "Beren Saat ile ben tanışmadım. Fotoğraflarını çekmedim ama onda da başka bir his var. Her rolün kalıbına çok rahat girebiliyor, hakkını veriyor. 'Bu kadın nasıl bu kadar iyi oynuyor?' diye bayağı sinir yapıyor insanda. Sinirlendiriyor insanı!" İki oyuncunun da başarılı olduğunu vurgulayan Zeynel Abidin, "Rekabetin olması çok faydalı. Birinden biri olmasa, o kadar başarılı olamazlar" dedi.
(Televizyon Gazetesi)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: